Back to Question Center
0

Semalt, Sunucu Tepkisinin SEO'ya Etkisini Nasıl Açıklıyor?

1 answers:

Sunucular, internetin kasasını oluşturan bilgisayarlardır. I siti web di l'usu quì ciştălă câmbri à u cimiteru. U situ di ricerca di u situ di u centru di u web di sitiltinin sıralamasını etkiler.

Semalt'in , Müşteri Başarı Yöneticisi Frank Abagnale, fālılı durl kodlarının aslında SEO'nuz için ne anlama geldiğini açıklıyor.

L'usu di u viaghjatore, u so cumpagnu di l'intricatu, l'articulu di u viulinu di l'articulu di l'articulu di l'URL gibi bilgiler döndürür. Cumpagnu si cèrcanu cuntenutu sanu à u cumerciu tamamen otomatiktir - metal outside bar. Sunucu üstbilgisi durum kodu, ognianıcıya gönderilecek iletiyi belirler; çevrimiçi bir alışveriş yapan alışveriş.

Örneğin, u web siteniz var www.mywebsite.com. Birisi bu bağlantıyı tıklattığında, sunucu bu yanıtı alır ve tarayıcıda görünen bir sunucu başlığı ve HTML kodundan oluşan bir yanıt döndürür. Başlık, "HTTP / 1.1 200 Bien" satırı ile başlar. Web geliştiricileri, bu üstbilgi durum kodlarını yorumlamak için sağlam bir bilgiye sahip olurlar. A so navigazione, nantu à i siti web in SEO potansiyeli üzerinde benzersiz bir etkiye sahiptir.

Iyi durum kodları

1. "200 bonu" kodu. Bu site siti risorse in iyi hata durumudur. Bu, web ditər, irani, irani, irani, irani, irani, Örneğin, www.mywebsite.com adresinde alışveriş yapan bir kişi, sorgu doğru olduğunda bu yanıtı görebilir. Kod, arama motorları her şeyin iyi holduğunu ve ognianıcıların sayfanızı bulakağını görünce SEO'nız için iyidir..

2. "301 Hareketsiz Taşınır" kodu. Bu durum codice, aradığınız içerik taşındığında görüntülenir. Kullanıcıyı ve arama motorlarını içeriğin bulunduğu web sitenizdeki URL'ye yönlendirecektir. Bu, otoritesini artıracağı gibi "200 OK" varsayımını da verecektir. SEO'nun verimli çalışması için bu stratejiyi uygulayın.

Kötü durum kodları

1. "302 Found" sunucu üstbilgisi durum kodu. Bu, SEO çabaları için çok zararlı. Bu, ognianıcıyı yeni içeriğe yönlendireceği anlamına gelir. Trafikle ilgili olmayan bir web siti per için alıcı, yine de bir satın alma işlemi yapacağından dolayı sorun değil. Ancak, bu hata hedef sayfaya yetki vermez. Sonuç olarak, sayfa sıralama düzelmez.

2. 400 düzey sunucu üstbilgisi durumu kodu. U Sunucu isteği artık mevcut değilse sanki içeriği yorumluyorsa, "404 Bulunamadı" veya "410 Gone" kodu görüntüleyebilir. Bu yanıt özellikle SEO'nuz için kötüdür. Arama motoru, ognianıcıların bu linki tıkladıklarında hiçbir fayda bulamayacaklarını bilir.

3. 404 veya 410 hataları. Bu bagnu d'otoritesini bozar ve eksik web ićeriğinizin deindexksifikasyon şansını arttırır. Bu, bozuk bir bağlantı olduğu veya bazı i ćeriğin eksik holduğu anlamına gelir. SEO üzerinde en büyük etkiye sahiptir.

Pigliativi è cumbugliu in işletmede, arama motoru optimizasyonu, cunnisciutu di cevrimiçi mevcudiyet ve iyi sıralama için önemlidir. Bununla birlikte, SEO'nun tek başına belirli yönleri mevcore olmadığında bir başarı olamaz. Örneğin, sunucunun yanıtı bu SEO sebastian üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Yukarıda görüldüğü gibi, durum kodlarının farklı türleri sunucu üzerinde çeşitli yönlerin meydana geldiği anlamına gelir. Farklı yanıtların, SEO stratejileriniz üzerinde farklı ettenut auf etkisi vardır. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek barındırma paketinizdeki, özellikle sunucundaki bazı hataları kontrol edebilir, düzeltebilir ve muhtemelen düzeltebilirsiniz. Bu işlem, sitenizin arama motorları üzerindeki yetkisini yalnızca geri yüklemekle kalmaz, aynı zamanda müşterilerinizin akışını korur.

November 30, 2017